Srpen 2014


Poll Of The Month #04

30. srpna 2014 v 14:30 | EW* |  Poll Of The Month
Hlasujte pro lepší outfit:
Shopping in New York (14.09.2012)
Having lunch in Madrid (17.03.2014)


Walking with Matt in Rome, Italy (27.08.2014)

28. srpna 2014 v 21:30 | EW* |  Candids 2014

Vypadá, že Emma se rozhodla celý srnen procestovat, jelikož po Řecku a Francii je momentálně v Itálii, konkrétně v Římě. Včera ji v italském hlavním městě potkalo několik fanoušků a my máme k dispozici dvě fotografie. Emma je na obou vyfocena zezadu, ale lepší něco než nic. Na fotkách je samozřejmě s Mattem. Jsem zvědavá, jestli Em zavítá ještě někam nebo je Itálie její poslední prázdninovou destinací.


Gallery Update #45

27. srpna 2014 v 22:51 | EW* |  Gallery Update

Jelikož je Emma stále na dovolené, nemám vůbec žádné novinka. Aby to tu nestálo, tak přidávám alespoň další gallery update a vy si tam můžete v galerii prohlédnout nové stillsky k Fénixově řádu. Vždycky mám radost, když na internetu objevím nějaké stills v krásné kvalitě o kterých vím, že mi v galerii chybí.U Fénixova řádu se ještě trošku zdržíme, v galerii je nyní úplně nové album, které obsahuje propagační shoot právě pro pátou Potterovku.Na promo fotky jsem samozřejmě nazapomněla ani u Prince dvojí krve, které mám obzvlášt ráda, protože Emma je na nich úplně dokonalá.Tento update skončí stillskami z první části Relikvií smrti. V galerii přibyly další, v nádherné kvalitě, tak si je určitě prohlédněte.


Untagged Noah stills and BTS

26. srpna 2014 v 13:20 | EW* |  Gallery Update

Tyto stillsky k Noemovi se objevily už dříve, ale bohužel byly potagované. Nyní už jsou k dispozici bez tagů a i když jsou poue MQ, pořád je to pěkná kvalita. Emmě to všude moc sluší, snad se časem budou objevovat další a další stills, brala bych nějaké s Douglasem nebo Loganem.Kromě nových stills se na internet dostaly i další fotografie z natáčení, na kterých můžete Emmu vidět s Douglasem Boothem nebo Anthonym Hopkinsem.


Elle Czech Republic - May 2014

25. srpna 2014 v 13:00 | EW* |  Magazine Scans 2014

Já vím, že jsem v přidávání do této rubriky naprosto hrozná, pokud scany vůbec přidám, tak je to s několika měsíčním zpožděním. Nicméně vzhledem k tomu, že je Emma na dovolené ve Francii a já opět nemám žádné aktuální novinky, které bych mohla přidávat, tak jsem do galerie nahrála scany z květnového vydání české Elle. Za scany moc děkuji Sarah, vy si je užijte, protože jsou v opravdu nádherné HQ kvalitě. Jen mě docela mrzelo, že Emma nebyla na obálce, ale i tak je skvělé, že o ní máme takhle ohromný článek v češtině, což ocení hlavně ti, kteří mají s angličtinou problém.


Shopping in France with Matt (21.08.2014)

22. srpna 2014 v 14:35 | EW* |  Candids 2014

Určitě jste zaregistrovali článek, ve kterém jsem přidávala fotku z letiště v řeckých Athénách, odkud Emma odlétala do Marseille. Na jihu Francie očividně táví další část své dovolené a včera ji nějaký fanoušek vyfotil, když byla s Mattem nakupovat. Fotky jsou bohužel focené přes obrazovku fotoaparátu, ale Em je na obou fotkách dobře vidět. Také jste možná viděli, že Douglas Booth nominoval Emmu na Ice Bucket Challenge, tak snad Emma výzvu po návratu z dovolené splní.


Emma Watson's Top 10 Red Carpet Looks of All Time

20. srpna 2014 v 13:30 | EW* |  News

Od té doby, co se Emma dostala na scénu jako oztomilá Hermiona v sérii o Harrym Potterovi se hodně změnilo a je z ní dívka, která dominuje hollywoodskému stylu. Všichni jí závidí osobitý styl, který ji odlišuje od všech ostatních a my jsme vybrali jejích Top 10 outfitů.

Všechny si prohlédněte a potom nám řekněte - není Emma nejdokonalejší osoba, kterou jste kdy viděli? Jsme jen zvědaví.

Erika Johansen mentions Emma Watson as Kelsea in 'The Queen of the Tearling'

18. srpna 2014 v 14:19 | EW* |  News

Debutující spisovatelce Erice Johansen se hned u první knihy podařilo získat hvězdu sedmi Potterů Emmu Watson do hlavní role, píše Fiona Purdon.

Příběh a jeho hlavní postava Kelsea Glynn zaujaly filmovou hvězdu Emmu Watson a producenta všech Potter filmů Davida Heymana. Americká autorka Erika Johansen říká, že byla jednoduše inspirována psát o idealistické a statečné mladé ženě, pro níž jsou prioritou královské povinnosti.

Výsledkem je její debutový román The Queen of the Tearling (u nás v říjnu jako Královna Tearlingu), první díl fantasy trilogie.

''Je to lichotivé a znamená to pro mě opravdu hodně, že Emma má ráda knihu i postavu. Emma je neuvěřitelně inteligentní osoba a já osobně ji obdivuji. Jako Hermiona v Potterovi byla velmi dobrá, ale já obdivuji hlavně to, že šla na vysokou školu, i když to vůbec nepotřebovala,'' říká Johansen, která milý rok podepsala smlouvu na hollywoodksý film, i když její román ještě nebyl vydán.

''Bylo to trochu kontroverzní, protože Kelsea má být na rozdíl od Emmy obyčejná a tuctová. Ale pro mě je nejdůležitější vlastností její inteligence a právě to je to, co z Emmy vyzařuje.

'''Kelsea je pro herce dobrá role, protože to zdaleka není taková ta typická silná hrdinka pro Hollywood, takže jsem ráda, že roli vzala skvělá herečka a také skvělí filmaři.''

The Queen of the Tearling začíná tím, že hlavní hrdinka Kelsea, dědička království Tearling, se chystá vydat na cestu získání trůnu poté, co dětství a dospívání strávila u pěstounů Carlin a Bartyho Glynnových. Glynnovi ji vzdělali v historii a politice a naučili ji fyzických dovednostech potřebných k sebeobraně.

Johansen pravděpodobně získá další fanoušky v příštím roce, kdy filmová verze s Emmou Watson hlavní roli dorazí na plátna kin.

At the airport in Athens, Greece (16.08.2014)

17. srpna 2014 v 20:15 | EW* |  Miscellaneous

Už je celkem jasné, proč se za poslední dva týdny neovjevovaly vůbec žádné novinky, Emma totiž byla na dovolené v Řecku. Včera ji fanoušek vyfotil na letišti v Athénách, konkrétně v letadle Athény-Marseille. Řekla bych, že z Francie zamířila rovnou domů do Londýna, tak snad by se teď mohlo objevit alespoň něco.