Červenec 2014

Poll Of The Month #03

28. července 2014 v 21:49 | EW* |  Poll Of The Month
Hlasujte pro lepší outfit:
Late Show With David Letterman (15.11.2010)
Late Show With David Letterman (11.07.2011)


Charlieho malá tajemství

23. července 2014 v 20:09 | EW*

Příběh o dospívání patnáctiletého Charlieho. Roztomilý a naivní outsider se vyrovnává s první láskou, sebevraždou svého nejlepšího přítele a vlastní duševní chorobou, zatím co se usilovně snaží najít skupinu lidí, do které patří. Hvězdně obsazený film nejzářivějšími hvězdami současnosti Emmou Watson a Loganem Lermanem si získal srdce diváků i kritiky.Gallery Update #43

21. července 2014 v 20:20 | EW* |  Gallery Update

Myslela jsem, že mám galerii doplněnou a pak jsem si vzpomněla, že vlastně ještě nemám, protože mi chybí propagační photoshooty u Harry Potter filmů. Zatím se mi podařilo nahrát pouze Kámen mudrců, ale v příštích dnech se určitě můžete těšit i na všechny ostatní díly. Musím se přiznat, že nahrávat tyhle fotky mě neuvěřitelně baví, přeci jen jsem na Potterovi vyrostla a je takové hezké si zavzpomínat a rozplývat se nad tím, jak byli všichni ještě malí a roztomilí. Navíc je většina fotek v HQ kvalitě a i ty zbylé jsou fajn, žádné nekvalitní hrůzy to nejsou, tak se na fotky určitě podívejte, protože to vážně stojí za to.Obejvily se také dvě nové fotografite z photoshootu pro dubnové vydání americké Elle, které Emma fotila začátkem ledna v Londýně. Fotky nafotil fotograf Carter Smith a rovnou byly zveřejněny ve vysoké kvalitě.


Elle Thailand & Belgium - May 2014

19. července 2014 v 22:10 | EW* |  Magazine Scans 2014

To bych nebyla já, abych na něco nezapomněla. Tentokrát mi úplně vypadlo z hlavy přidat obálky magazínů, tak se teď se zpožděním můžete podívat na obálky thajksé a belgické Elle na květen. Škoda jen, že nemáme k dispozici scany, ale i obálky jsou fajn a tyhle jsou navíc vážně krásné, shoot se neuvěřitelně povedl.


Shopping at Borough Market in London (16.07.2014)

19. července 2014 v 12:59 | EW* |  Candids 2014

Ve středu vyfotil nějaký fanoušek Emmu v Borough Market v Londýně, kde byla nakupovat s mladším bráchou Alexem, kterého můžete vidět na druhé a třetí fotografii. Z fotek mám ohromnou radost, protože naposledy jsem Emmu s Alexem viděla asi v listopadu 2010 při premiéře Relikvií smrti v New Yorku.


Layout #7

17. července 2014 v 19:20 | EW* |  Layouty
By: Katty~ | 29.05.2014 - 17.07.2014

Nádherný, dokonalý, jako vždy perfektní layout od skvělé Katty~.

Arriving at Vogue Paris Foundation gala in Paris (09.07.2014)

17. července 2014 v 18:29 | EW* |  Candids 2014

Na tyhle fotky jsem samozřejmě úplně zapomněla, proto je přidávám až takto pozdě. Fotografie byly pořízeny 9. července v Paříži, když Emma v rámci Fashion Weeku přijížděla na Vogue Paris Foundation Gala. Emmin doprovod byl její velmi dobrý kamarád Derek Blasberg, který pracuje jako redaktor například pro Teen Vogue.


Emma Watson Appointed UN Women's Global Ambassador

16. července 2014 v 20:40 | EW* |  News
Emma byla zvolena ambasadorkou charitativní organizace UN Women zastávající práva a rovnoprávnost žen a Emma bude stát jako obhájce jejich kampaně HeForShe, která oslovuje hlavně chlapce a muže, aby vystoupili na podporou rovnoprávnosti a posílení postavení žen a dívek.

"Když mě UN Women požádali, abych byla jejich zástupkyní (vyslankyní, ambasadosrkou) byla jsem nesmírně podctěna. Taková příležitost se neodmítá a já ji rozhodně nebudu brát na lehkou váhu. Práva žen jsou něco tak neoddělitelně spjato s tím, kdo jsem, tak hluboce osobní a zakořeněné v mém životě, že si nedovedu představit více vzrušující příležitost. Mám se stále co učit, ale doufám, že se časem zdokonalím a získám více vědomostí, které budu moci do této pozice vložit," řekla Emma.

Emma byla do takových kampaní zapojena již v minulosti, pro Fait Trade organizaci People Tree dokonce třikrát navrhla kolekci eko a především fairtrade oblečení, s People Tree byla v Bangladéši a s organizací Camfed měla jet do Zambie, kam se ale nakonec nedostala kvůlu pracovnímu vytížení.

"Jsme nadšeni a poctěni tím, že budeme spolupracovat s Emmou, která ztělesňuje hodnoty UN Women," uvedla Phumzile Mlambo-Ngcuka, výkonná ředitelka UN Women. "Zapojení mladých lidí je rozhodující pro rozvoj rovnoprávnostisti žen a mužů v 21. století, a my jsme přesvědčení o tom, že Emmin intelekt a vášeň umožní zprávu UN Women rozšířit a dostat ji do mysli i do srdcí mladých lidí po celém světě," říká Mlambo-Ngcuka.

Kontrola affiliates

14. července 2014 v 21:39 | EW* |  Site Info

Kontroly ráda nemám, ale teď mám v affs takový nepořádek, že mi nic jiného nezbývá. Kontrola bude probíhat do 24. července a do konce července bude vyhodnocení.

1. Přezdívka + blog
2. Elite (alespoň 1x,2x týdně) nebo top - je to pouze orientační, ale nějak vás rozdělit musím
3. Změnili byste něco na blogu? (*nepovinné)

OMLOUVÁM SE, ŽE NEOBÍHÁM, ALE CHODÍM DO PRÁCE NEBO JSEM VENKU, ZA PÁR DNÍ JEDU PRYČ A NA POČÍTAČI TEĎ MOC ČASU NETRÁVÍM. BĚHEM SRPNA BY SE TO MĚLO MALINKO ZLEPŠIT :)

Herec Dave Legeno zemřel v Údolí smrti

13. července 2014 v 18:50 | EW* |  News
Britský herec Dave Legeno, představitel vlkodlaka Fenrira Šedohřbeta z filmové série o Harrym Potterovi, zemřel na úžeh v americkém národním parku Údolí smrti. Podle agentury AP to v pátek potvrdil hercův manažer Rick Bassman.

Tělo 50letého herce našli dva pěší turisté minulou neděli na odlehlém místě nedaleko známého vyhlídkového bodu Zabriskie Point, uvedla v pátek policie okresu Inyo.

Nic neukazuje na cizí zavinění, oznámil koroner po ohledání hercova těla. Podle všeho zemřel v důsledku velkého horka, dodal koroner.

V Údolí smrti v létě teploty často šplhají nad 49 stupňů Celsia. Správa parku proto návštěvníky nabádá, aby dodržovali pitný režim a ve vedrech omezili fyzickou aktivitu.

Legeno se se svou atletickou postavou objevil ve třech z osmi filmů o kouzelníkovi Harrym Potterovi v roli vlkodlaka Fenrira Šedohřbeta, který rád napadá malé děti.

Menší role Legeno obsadil také ve filmech jako Podfu(c)k, Havran, Batman začíná, Královna Alžběta: Zlatý věk, Sněhurka a lovec a desítkách dalších snímků. Herec byl známý také jako boxer a wrestlingový zápasník.

Údolí smrti ve východní části Kalifornie je nejsušším a nejníže položeným místem v Severní Americe. Honosí se označením nejteplejšího místa na zemi, když zde prý bylo v roce 1913 naměřeno 56,7 stupňů Celsia.

I když Údolí smrti obývaly indiánské kmeny několik staletí, větší zájem osadníků o něj vyvolala až zlatá horečka v polovině devatenáctého století. V Údolí smrti tehdy vznikla řada menších měst a osad, které však byly postupně opuštěny a dnes tato "města duchů" obdivují návštěvníci národního parku.

,,Jsem tak smutná z toho, co jsem slyšela o Davu Leganovi. Byl to zkrátka okouzlující muž. Doufám, že odpočívá v pokoji.''